Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Unipussi kukat



Suloinen unipussi vauvalle. Hihansuissa käänteet, jotka saa taitettua pussiksi. Neppari kiinnitys, voidaan avata kaula-aukosta alas asti, joten unipussin pukeminen on helppoa. Myös vaipanvaihto sujuu hyvin, kun neppareita ei tarvitse avata ylös asti ja unipussia voi pitä päällä vaippaa vaihdettaessa.  Saatavana kaksi kokoa 62/68 ja 74/80

Joustotrikoo Öko-tex sertifoitu

95% Puuvillaa

5% Elastaani

Pesu 40 astetta nurja puoli ylöspäin. Muotoilu kosteana.

Suunnittelu ja valmistus Suomessa.

Vaihtoehdot

Tuote Hinta
62/6842.00 €
74/8042.00 €

Suosittelemme myös

Kypärämyssy vaal.p

000_AAA_KYPARAMYSSY_v.roosa.jpg&width=280&height=500
Nalle-kypärämyssy suloisilla nallen korvilla. on valmistettu ihanan pehmeästä joustocollegesta. Vuori on myös joustocollegea. Kypärämyssy on pehmeä ihoa vasten ja suojaa hyvin kaulan sekä posket. Kypärä myssyä löytyy useissa eri väreissä.


Joustocollege Öko-tex sertifoitu
95% Puuvillaa
5% Elastaani..
Hinta: 38.90 €

Melia-jumpsuit

MELIA-jumpsuit_3.JPG&width=280&height=500
Melia-jumpsuit on valmistettu laadukkaasta puuvilla trikoosta. Haalareissa on kaunis kukkakuosi. Hihansuissa ja lahkeissa okrankeltaiset resorit ja nepparikiinnitys. 

Joustotrikoo Öko-tex sertifoitu
95% Puuvillaa
5% Elastaani
Pesu 40 astetta nurja puoli ylöspäin. Muotoilu kosteana.


Suunnittelu..
Hinta: 42.00 € - 45.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »